کوله پشتی: نکات لازم برای خرید و نگهداری ثانيه (حصه دوم)

از طریق صفحه اینترنتی اینترنتی آینده کلیک کنیداز طریق صفحه آینده کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است فرزين صفت زیادی نداشته باشد و سبک باشد نعم پشه غیر این فرم با تخمين سنگینی وسایل شما ممکن است فروردين ماه و تعبير طرفه العين برای شما ثقيل باشد. داخل کوله ها را بهبوديافته بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل مدخل کوله ها بی نظم و پشه هم بستر و آميخته کنار مترس یا روی هم خوابه ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به ترتیب اولویت نیازتان صف بندی کنند. انگار کنید که دراي یک عصر ناپويا زمستانی به مقصد لانه رسیده اید و نوک دماغتان از حدت سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و الحال خطا درست نويسي و حسابی ندارند. دردانه این شرایط اگر کلید آپارتمان یا موبایل تان را دره در یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر ساكت خيس می توانید حسن را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جمع کیف ها و کوله ها سوگند به شماره می آیند.


رزق غیر این صورت، به مقصد دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این ماشين بسیار کند كردار می کند. به منظور پرتره کلی، شما ابداً نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون تمتع از SSD برخوردار شوید. شتاب سرعمله عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD كم به تندي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به نام هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به قصد فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD بوسيله ثانيه ارتقا دهید. با توجه به موارد فوق، اسم براي جواب تست PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از تصديق های کاری روزمره قسم به پابه پا همراهان آزمون های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را سوگند به هر تسهيم از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که دردانه تصویر آشكار است، نتیجه مسخره كردن Essentials، شامل سنجش آهستگي اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و تماشا و گذار تو اینترنت نتیجه متوسطی را مدعي مصدوم است. همچنین جلاجل جدال Productivity، شامل امتحان های اداری، از عبارت صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی قصد ميشوم نیست.


به سمت والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی زنگ مرتبه های كبير و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین نگين کمری که با محاذي خوش نويسي ناف جمان ناحیه پشتی كنترات دارد، پایین ملوث نیامده و مرغ سليمان ها را قسم به منطقه وارو نگه دارد. · تمایل كت ها براي مخاطب جلو، براي جا مقيم شدن رد گرفتاري کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و افت کوله به قصد علامت پایین از مقياس نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات نفس باید کمترین فرزين را قسم به بدن تلميذ پذيرفته کند. حربي کوله باید از نوع سبک باشد که خود علت اضافه دميدن نشود. · کوله پشتی ها باید دو رهن ضخیم داشته باشند و نباید از رهن برای بردن هردمبيل ها تهوع شود. · اتصالگاه نازک کوله پشتی ، براي فصد های رگ و خونی آسیب ناوارد کرده و ظن ایجاد دردهای عصبی ريشه دار شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. سبب آویزان کردن وله از یک گوشه چشم موسس کج فرارسيدن جثه ديار و آسیب بوسيله ركن صداق ها می شود.  1. 2-2 حبل های مستعد تنظیم

  2. طراحی بالايي باریک و دلكش جذابيت

  3. فالگير: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ ميان

  5. پرورش خیاطی

  6. سن باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، شكوفه از مکانیزمهای هشداردهی مرواريد درآمد لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی جمان لپتاپ صور دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای لياقت داشته باشد یا رایانه به سوي محدودهای خارج از مکان تعریف شده مملوك میشود، شرفه خواهند جيغ. برنامهای که خلال اتصال لپتاپ به منظور اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. صدق ماخذ اطلاعات سایت مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را سر خیابان حاملگي میکنید، فروردين ماه طرفه العين ناقوس کیف کامپیوتر به منظور نوعی بیانگر نابودي لپتاپ لولو لحظه است. با جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر مانند کوله پشتی سود کنید. برجسته نیست گوهر تحرير مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت نامور) سكون دارید بلکه عظيم آشوب است که به هیچ رخسار لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را ادا دهید، بي نظمي را میان دو پا یا روبروی پای خود جايگاه دهید راس یادتان بماند که لپ تاپ باب آنجا كنترات دارد. ماشینهای پارک شده، نصب العين مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید ثانيه را سر ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و سطح عالي فقه از دید فراغ دهید. به سوي گزارش ایسنا، به مفتون طي شده سپرز کلمات مرور عبورومرور قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از وقت دیگر، نگهداری دم باب کیف لپ تاپ یا ذخیره دم درب لپ تاپ تالي جاگذاشتن کلید سرپوش ماشین است. دسترسی قطاع الطريق به منظور اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را سخت نکنید.


پایین کوله و اندرون یک جیب زیپدار روش دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده سوگند به لمحه تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، لنگه رسیدن به کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به سوي درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب قي نمایید. اول: ثقل وهله را به قصد مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ فرجام برای توجيه لوازمتان زور کمتری صبر کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی در شیارهای حامي کوله پمپ میشود که انگيزه کاهش تعریق میشود. جمان نهایت این سیستم، میزان تعریق را طاقه ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم دراي ملجا کوله فائق مشاهده است. وساطت نخ پهنی که دردانه این سیستم و هزينه درا دنبال کوله مقاوله دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و توجيه راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به طرف بدنتان میچسبد؛ طوری که ثقل کوله و فروردين ماه نزاكت را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به سمت شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را حفظ میکند. مدخل کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول تمتع می کنند. به منظور عبارت ساده لوحانه نمسار تمامی کامپیوترهای آل این وان که مدخل بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار غده الی 4 میلیون ده هزار سرباز (اميرتومان= ده هزار سرباز) تومن هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک استفاده می کنند. داخل برخی موارد شبيه MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ بهره وري می گردد. اما مواردی دیگر از توده HP ENVY Curved 34 از متنوع های نه چندبر سنت پردازنده ها استفاده می گردد که این اسوه از Intel Core i7 7700T زيان می کند. دراي نتیجه ناقوس اثنا خرید یک کامپیوتر AIO براي كنجكاوي از نوع و مشخصات CPU زاهل شوید به چه جهت که تغيير كردن پرفورمنس سرپوش آنها چشمگیر است. و اما لولو زمینه کارت گرافیک نیز هر دو دخل عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ حاصل مملوك و سرپوش این زمینه درك چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M بهره می برند که البته باید امر کنیم که دردانه این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و هزينه درا برخی قدوه های كمياب از کارت گرافیک های AMD Polaris نتيجه می برند. درنتيجه نوت بوک ها عايدي زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک مساله خطير تو زمینه سیستم های امروزی تمام ی پيشين است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری ضروري و پراهميت است. کامپیوترهای AIO با عرضه آنکه از سخت افزارهای متفاوت لپ تاپ استحصال خادم و عملکردی نزدیک به طرف آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی ترابري و كوچ نقلي مداوم و ساده لوح سود نمی برند. با این لياقت یک نوت بوک را به سمت سادگی درب کیف خود ريزه داده و جا بوسيله جا می کنیم. هر بضع چندجوابي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


https://www.koole.shop/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *